امروز: دوشنبه 1401/05/24

مشهد، بین معلم 36 و چهار راه دانشجو، پلاک 978 - مؤسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا
تلفن‌های تماس: 38929222 - 38929225 - 38929226
برگزاری دوره های IELTS
برگزاری دوره‌های CAE , FCE و CPE
برگزاری کلاس‌های Passages
خردسالان - نوجوانان - جوانان و بزرگسالان

آموزش مجازی

ضمن عرض سلام خدمت فراگیران محترم و خانواده‌های گرامی
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند با عنایت به نامشخص بودن مدت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و ضرورت استفاده از فرصت‌ها، مؤسسه زبانسرا اقدام به بکارگیری یک سیستم مناسب نموده تا با توفیق الهی و کمک شما فراگیران و خانواده‌های گرامی برخی از کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار شود.

به همین جهت از روز شنبه ٢٣ فروردین ماه از طریق تلفن شماره ٠٥١٣٧٢٨٩٠٧٩ و یا شماره تلفن‌های زبانسرا با برخی فراگیران عزیز و یا خانواده های گرامی تماس گرفته شده تا درخصوص کلاس‌های مجازی آنلاین اطلاع‌رسانی شود. این کلاس‌ها کاملاً شبیه فضای کلاس واقعی است.
در مرحله اول این سیستم آموزشی در برخی دانشگاه‌های معتبر و زبانسرا اجرا شده است و در مرحله دوم برای برخی کلاس‌های دیگر اجرا خواهد شد و در مرحله سوم مابقی کلاس‌ها نیز به همین شیوه خواهند پیوست. این شیوه تدریس موقتی و برای جلوگیری از اتلاف وقت و استفاده بهینه از فرصت‌ها است.
فراگیران می‌توانند به راحتی با موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر دارای بلندگو و میکروفن و یا هدست به این سیستم وصل شده و از آن استفاده نمایند.
زمان اجرای کلاس‌ها در زمان مقرر قبلی است که البته با توافق مدرس مربوطه و فراگیران قابل تغییر نیز هست. این کلاس‌ها نوعاً با مدرسان قبلی همان کلاس‌ها اجرا می‌شود.

 

نحوه ورود فراگیران

جهت ورود به کلاس مجازی، zabansara-m.onac.ir را در مرورگر دستگاه خود که بهتر است Google Chrome و یا Firefox باشد، باز نمایید. در این حال صفحه زیر به نمایش درخواهد آمد.

 


نام کاربری همان شماره فراگیر در زبانسرا است و برای رمز عبور نیز zm به اول شماره فراگیر اضافه می‌شود. به عنوان نمونه: فراگیر احمد احمدی می‌تواند با شماره فراگیری خود در زبانسرا (676767) به عنوان نام کاربری و zm676767 به عنوان رمز عبور وارد سیستم شود. سپس کلاس خود را انتخاب می‌نماید و وارد آن کلاس می‌شود.

 

شماره تلفن ٠٥١٣٧٢٨٩٠٧٩ در زمانی که مؤسسه بسته است، صبح‌ها از ساعت ١٠:٣٠ تا ساعت ١٣:٣٠ و عصرها از ساعت ١٧:٠٠ تا ١٩:٣٠ پاسخگوی سؤالات احتمالی شما خواهد بود.